سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی دین و زندگی
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95

 

 

 

 سلام بر مبعث
بهاری ترین فصل گیتي
 
سلام بر مبعث
فصل شکفتن
گل سرسبد بوستان رسالت
 
سلام بر مبعث
روزی که گلهای ایمان
در گلستان جان انسان شکوفا شد.
عید سعید مبعث بر شما مبارک باد.
 
 
ادامه خبر ...
با سلام
بر اساس اعلام قبلی آزمون آنلاین کتابخوانی (مجله رشد )  امروز ( 1396/1/31 ) از ساعت 15 تا 20 برگزار می گردد.برای شرکت در این آزمون ،ابتدا وارد سایت تاما شوید،سپس از قسمت سمت راست گروه دین و زندگی را انتخاب کنید.مجددا در قسمت سمت راست آزمون آنلاین را کلیک کنید.سپس لیست و جستجوی آزمون هارا کلیک کرده  وبعد آزمون  کتابخوانی را انتخاب کنید بعد از آن ثبت نام  کنید و درقسمت رمز عبور  و شماره دانشجویی هم کد پرسنلی را وارد نمایید و سپس وارد سیستم شوید.
پیشاپیش از شرکت شما بزرگواران در این آزمون تشکر نموده و برای همگی آرزوی توفیق دارم.
ادامه خبر ...
با سلام و احترام
به اطلاع می رساند آزمون آنلاین کتابخوانی (مجله رشد قرآن و معارف اسلامی شماره 102-زمستان 1395) روز پنج شنبه 1396/1/31 از ساعت 15 الی 20 برگزار می گردد.
نحوه شرکت در آزمون : سایت تاما - گروه دین و زندگی - آزمون آنلاین
لازم به ذکر است که از بخش گفتگو و مصاحبه ها سوال طرح نخواهد شد.(صفحات  23-17 و 40-34).
با آرزوی موفقیت برای شما همکاران گرامی
ادامه خبر ...

ولادت با سعادت اولین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت ،مولای متقیان ،علی علیه السلام  برتمامی مسلمین جهان ،به ویژه شما همکاران گرامی مبارک باد.

ادامه خبر ...

فرا رسیدن بهار طبیعت و آغاز سال جدید را خدمت کلیه ی همکاران گرامی تبریک گفته و سالی سرشار از خیر و برکت و توام با موفقیت را برای شما بزرگواران آرزومندم.

ادامه خبر ...

با سلام و احترام

در راستای اجرای برنامه عملیاتی گروه دین و زندگی،آزمون آنلاین کتابخوانی از مجله رشد قرآن و معارف اسلامی(شماره 102-زمستان 95 )در هفته چهارم فروردین 1396 برگزار می گردد. شایسته است همکاران متقاضی شرکت در این آزمون، نسبت به تهیه منبع و آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

ادامه خبر ...
باسلام
بر اساس اعلام قبلی آزمون تفسیر امروز (95/12/5) از ساعت 12 تا 15 برگزار می گردد.برای شرکت در این آزمون ،ابتدا وارد سایت تاما شوید،سپس از قسمت سمت راست گروه دین و زندگی را انتخاب کنید.مجددا در قسمت سمت راست آزمون آنلاین را کلیک کنید.سپس لیست و جستجوی آزمون هارا کلیک کرده  وبعد آزمون تفسیر را انتخاب کنید بعد از آن ثبت نام  کنید و درقسمت رمز عبور هم کد پرسنلی را وارد نمایید.پیشاپیش از شرکت شما بزرگواران در این آزمون تشکر نموده و برای همگی آرزوی توفیق دارم.
ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

اگر مادر نباشد، جسم انسان ساخته نمي شود و اگر كتاب نباشد، روح انسان پرورش نمي يابد.((پلوتارخ))

مناسبت ها

 

        

لینک های مفید