سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی دین و زندگی
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95

 

 

 

 با سلام و احترام

در راستای اجرای برنامه عملیاتی گروه دین و زندگی،آزمون آنلاین کتابخوانی از مجله رشد قرآن و معارف اسلامی(شماره 102-زمستان 95 )در هفته چهارم فروردین 1396 برگزار می گردد. شایسته است همکاران متقاضی شرکت در این آزمون، نسبت به تهیه منبع و آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

ادامه خبر ...
باسلام
بر اساس اعلام قبلی آزمون تفسیر امروز (95/12/5) از ساعت 12 تا 15 برگزار می گردد.برای شرکت در این آزمون ،ابتدا وارد سایت تاما شوید،سپس از قسمت سمت راست گروه دین و زندگی را انتخاب کنید.مجددا در قسمت سمت راست آزمون آنلاین را کلیک کنید.سپس لیست و جستجوی آزمون هارا کلیک کرده  وبعد آزمون تفسیر را انتخاب کنید بعد از آن ثبت نام  کنید و درقسمت رمز عبور هم کد پرسنلی را وارد نمایید.پیشاپیش از شرکت شما بزرگواران در این آزمون تشکر نموده و برای همگی آرزوی توفیق دارم.
ادامه خبر ...

با سلام و احترام 

به اطلاع می رساند آزمون آنلاین تفسیر آیات ابتدای دروس2-5و8 کتاب پایه دهم انسانی(2-4-7تجربی) بر اساس اعلام قبلی در روز پنج شنبه 95/12/5 از ساعت 12 الی 15 برگزار می گردد.( نحوه آزمون : سایت تاما-گروه دین و زندگی-آزمون آنلاین).

ادامه خبر ...

شهادت بانوی دو عالم ، امّ ابیها حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها بر عموم مسلمانان تسلیت باد.

ادامه خبر ...

12 بهمن سالروز ورود رهبرکبیرانقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میهن عزیزمان ایران و آغاز  دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی برتمامی فجرآفرینان و ملت شریف ایران مبارک باد.

ادامه خبر ...

با سلام و احترام

در راستای اجرای برنامه عملیاتی گروه دین و زندگی ، مسابقه تفسیر آیات قرآن کریم پایه دهم در تاریخ 1395/12/5 برگزار می گردد.

نکات قابل توجه:

1-منبع آزمون تفسیر نمونه است.

2-محتوای مسابقه آیات ابتدای درس های 2و5و8 پایه دهم انسانی(2و4و7 تجربی) است.

3-آزمون به صورت آنلاین برگزار می گردد.(سایت تاما-گروه دین و زندگی - آزمون آنلاین)

4-جهت رفاه همکاران محتوای مسابقه به صورت فایلword آماده شده است .جهت دریافت کلیک کنید.

ادامه خبر ...

با سلام و احترام

ضمن تقدیر و تشکر از همکارانی که در فعالیت طراحی سوالات استاندارد و مفهومی پایه دهم شرکت نموده اند،به ویژه همکاران کمیجان ،ساوه ، زرندیه ، محلات و نواحی 1 و 2 اراک ،به اطلاع می رساند که مهلت فعالیت مذکور به پایان رسید.

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

به دنيا نيامدن بهتر از آموزش نيافتن و نادان ماندن است؛ زيرا جهالت، ريشه ي همه بدبختي ها است.((افلاطون))

مناسبت ها

 

        

لینک های مفید